Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Hotel Jarosławiec  »  arkadiajaroslawiec
Arkadia

Arkadia

Hotel Jarosławiec

Adres: Sosnowa 48
Miasto: 76-107 Jarosławiec
Telefon: 59 810 98 10
Strona www: www.arkadiajaroslawiec.pl
Wizytówka: www.arkadiajaroslawiec.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

Prowadzony przez Zygmunta Karwackiego ośrodek wypoczynkowy Arkadia znajduje się w Jarosławcu, w powiecie sławieńskim, w województwie zachodniopomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1999 roku, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości.
W naszym pensjonacie znajdują się 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienkami. Zostały one wyposażone w TV i radioodbiorniki. Posiadamy salę jadalną, świetlicę i plac zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych mamy parking na terenie obiektu. Znajduje się tutaj też mały sklepik spożywczy. Zapewniamy całodzienne wyżywienie w cenie noclegu. Zachęcamy do przyjazdu razem ze swoimi pupilami. Ponadto dajemy do dyspozycji komputer z dostępem do internetu i boisko do gry.

Nasza oferta to:
wczasy klimatyczne,
zielone szkoły,
biegi na orientację,
imprezy okolicznościowe,
wędkowanie,
organizacja imprez okolicznościowych.
Podczas pobytu u nas można skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego, przejażdżek konnych i dyskotek. Z atrakcji należy wyróżnić ogniska i wędkowanie na morzu, a w okresie zimowym kulig.

Dodatkowo zajmujemy się organizacją wesel, chrztów i komunii. Zorganizujemy też spotkanie biznesowe. Dysponujemy salą, która pomieści 125 osób. Została ona wyposażona w profesjonalny sprzęt techniczny, w tym ekran i rzutnik multimedialny. Dzięki temu można z powodzeniem zorganizować konferencję albo kameralne spotkanie biznesowe. Jest to nowo wybudowany obiekt ze środków UE.

Zapewniamy bardzo miłą atmosferę.

Serdecznie zapraszamy.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu