Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Wypożyczalnia samochodów Warszawa  »  globalelitecar
GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA

GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Adres: Banderii 4 / U13
Miasto: globalelit Warszawa
Telefon: 530 774 774
Strona www: globalelitecar.pl/
Wizytówka: www.globalelitecar.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Galeria zdjęć Mapa dojazdu

Global Elite Car :: wypożyczalnia samochodów Warszawa  od wielu lat jest popularna w północnej części kraju, nie tylko z powodu profesjonalnego podejścia do klientów i wysoki poziom usług, lecz również za swoją wyjątkową ofertę. W odróżnieniu od konkurencji wypożyczalnia zdecydowała się postawić na samochody luksusowe. Co zresztą widać, zapotrzebowanie na auta tego typu cały czas rośnie, dlatego obecnie Global Elite Car dysponuje pokaźnym zestawem modeli i marek. W pierwszej kolejności będą to samochody znanych na całym świecie, typu Mercedesa, Audi i BMW - zarówno w wersjach sportowych jak i pod postacią eleganckich limuzyn. Druga część oferty przeznaczona jest wielbicieli szybkiej jazdy - Ferrari, Maserati czy Porsche to tylko część szerokiej propozycji. Samochody wypożyczalni uzupełnia kilka suvów, na przykład Volva oraz Lexusy. Na pewno zadowoleni będą też amatorzy dwóch kółek, na nich także czeka coś naprawdę wyjątkowego.


Oferowane przez wypożyczalnię auta są dostępne w dwóch najczęściej spotykanych formach wynajmu, to znaczy krótkoterminowym i długoterminowym. Firma udostępnia też możliwość wynajmu jednego z luksusowych samochodów wraz z kierowcą na wesele czy jakieś inne wydarzenie. Krótkoterminowy wynajem to po pierwsze atrakcyjne stawki, a oprócz tego minimalna ilość formalności. Wystarczy podejść z prawem jazdy i dowodem lub paszportem, podpisać krótką, przejrzystą umowę, i można ruszać w drogę. Długoterminowy wynajem to z kolei idealna propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują samochodu na dłuższy okres czasu. Praktycznie wszystkie samochody proponowane przez wypożyczalnię Global Elite Car są w świetnym stanie technicznym, na bieżąco sprzątane i serwisowane. Klienci z pewnością będą doceniali bogactwo wyposażenia, a oprócz tego niewielkie przebiegi dostępnych pojazdów. Poziom bezpieczeństwa podnosi kompletny pakiet ubezpieczeń, chroniący na wypadek jakiegoś zdarzenia.


Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Global Elite Car
Liderzy w branży

AUTO-KON
AUTO-KON
Rataja 7, Konin


Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu