Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Jak zrobić makijaż wieczorowy

Jak zrobić makijaż wieczorowy


Każda współczesna kobieta udając się na imprezę wieczorową pragnie przyciągać spojrzenia innych ludzi, być w centrum uwagi, a przede wszystkim stać się podziwianą osobą. Na ten cel składa się szereg czynników, od których zależy przede wszystkim własne zaangażowanie w kreowanie swojego wieczorowego wizerunku.

Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy czyni kobietę nie tylko atrakcyjną i piękna, ale przede wszystkim potrafi ją wyróżnić z tłumu ludzi. Wyrazisty, kreatywny i pełen pomysłowości makijaż sprawi, że nie tylko dana kobieta będzie w centrum zainteresowania, ale przede wszystkim stanie się jednostką zauważalną na każdym przyjęciu wieczorowym. Makijaż wieczorowy zależy od miejsca do którego się wybieramy. Jeśli jest to impreza w klubie warto zdobyć się na odwagę i skorzystać ze swoich odważnych pomysłów na makijaż wieczorowy. Przede wszystkim należy pamiętać o pielęgnacji twarzy i umiejętnemu rozprowadzeniu podkładu za pomocą specjalnego pędzla. Dobrze nałożony podkład ułatwi trwałość makijażu, a skóra pozostanie odpowiednio nawilżona przez całą zabawę.

Na początek należy dokładnie oczyścić skórę twarzy, okolice szyi i dekoltu. Następnie równomiernie i delikatnie rozprowadzić podkład. Jeśli istnieje taka potrzeba można skorzystać z pomocy korektora, aby ukryć niedoskonałości skórne. Niedoskonałości skóry warto przypudrować, czyli utrwalić działanie korektora. Drugim krokiem wykonywania makijażu wieczorowego jest nakładanie różu lub bronzera, w zależności od własnych zachcianek. Należy zwrócić uwagę na ilość różu czy bronzera i na to, aby efektownie prezentował się na kościach policzkowych. Pó1niej tuszujemy rzęsy, a gdy skończymy oczy można podkreślić cieniutką kreską za pomocą eyelinera. Jeśli nie potrafimy używać tego kosmetyku, nie szkodzi. Wystarczy naciągnąć jedną dłonią powiekę, którą pragniemy podkreślić i przeciągnąć delikatnie eyelinerem. Oko wygląda przepięknie po tym zabiegu, pod warunkiem, że rzęsy nie są ze sobą sklejone. Jeśli wybieramy się na imprezę w towarzystwie przyjaciół możemy użyć kolorowego eyelinera. Jeśli natomiast przyjęcie jest dla nas ważne, uroczyste, klasyczny eyeliner powinien spełnić tutaj swoją rolę. Malując się eyelinerem należy rozpocząć podkreślanie oka od wewnętrznego kącika powieki. Ułatwi to nie tylko odpowiednio odwrócony pisak, ale przede wszystkim oko będzie wyglądało o wiele bardziej efektownie.

Następnym krokiem w wykonaniu makijażu wieczorowego jest uzyskanie dolnej kreski. Powinna być staranna i wyrazista. Większość niedoskonałości jakie powstaną podczas wykonywania tej czynności należy zmyć specjalnym patyczkiem nasączonym płynem do demakijażu oczu. Efekt końcowy będzie piorunujący. Następnym krokiem jest wybranie odpowiedniego, zgodnego z naszymi oczekiwaniami zestawu kolorystycznego, który powinien być wyrazisty. Można tutaj wykazać się odwagą i sięgnąć po niezwykle intensywne kolory. Jeśli należymy do osób nieśmiałych, nie lubiących być w centrum uwagi, kolory powinny być stonowane, czyli zgodne z naszymi oczekiwaniami. Natomiast wybór cieni zależy od naszych własnych upodobań. Przed nałożeniem jednak ulubionych kolorów warto nałożyć pędzelkiem bazę pod cienie do powiek. Kolor nie tylko wyda się żywszy i zyska na barwności, ale przede wszystkim cały makijaż wieczorowy prezentował się będzie efektownie. Można także zaakcentować dolną część powieki za pomocą cieńszego, specjalnego pędzla. Makijaż wieczorowy nie tylko ukazuje kobiece piękno, ale pozwala na zrealizowanie najbardziej odważnych, szykownych i jednocześnie ładnych makijaży. Dzięki nim wyróżniamy się z tłumu gości, budujemy swój wizerunek, a mocny makijaż jest odzwierciedleniem silnej, stanowczej osobowości. Dlatego tak wiele kobiet pragnie zadbać o wyrazistość swojego makijażu wieczorowego.


Znajdź dla siebie: salon kosmetyczny lub sklep kosmetyczny

Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu