Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Artykuły biurowe Swarzędz  »  marbarswarzedz
Marbar. M. Baranowski

Marbar. M. Baranowski

Artykuły biurowe Swarzędz

Adres: Os.Kościuszkowców 6/25
Miasto: 62-020 Swarzędz
Telefon: (+48) 0 505 155 345
Strona www: www.marbar.eu/
Wizytówka: www.marbarswarzedz.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

Marbar to prężnie rozwijająca się firma, która ma swoją siedzibę w Swarzędzu, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. W branży opakowań działamy nieprzerwanie od 2002 roku, dzięki czemu posiadamy stabilną pozycję na rynku i zdążaliśmy poznać potrzeby naszych klientów, a co za tym idzie doskonale wiemy jak je zaspokajać. Oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny biorąc pod uwagę Państwa wszelkie preferencje.
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu produkcji wykrojników technologią laserową. Przez lata praktyki zdobyliśmy bogate doświadczenie, które umiejętnie łączymy z fachowym podejściem i wiedzą, co umożliwia nam realizację zleceń na najwyższym poziomie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, ale stale unowocześnianych systemów. Nieustannie poszerzamy zakres swoich umiejętności i rozwijamy nasze możliwości technologiczne, aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów na rynku.

Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo i kompleksowy serwis. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, gdyż zależy nam na Państwa maksymalnej satysfakcji.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań, w związku z czym w branży papierniczej jesteśmy profesjonalistami. U nas znajdą Państwo m.in.:
• wykrojniki wykonane laserowo
• modele próbne dla opakowań z tektury litej
• modele próbne dla opakowań z tektury falistej
• wykrojniki płaskie
• tygle
• maszyny rolowe
• sekcje czyszczące
Realizujemy indywidualne zlecenia. Podejmiemy się wykonawstwa wykrojników w oparciu o dostarczone do nas wzory opakowań, rysunki techniczne, czy też drogą elektroniczną poprzez maila lub na płycie CD.

Materiały, które przygotują Państwo w wersji elektronicznej mogą mieć jeden z tych formatów: DXF, DWG, DD3, CFF2, DS2, EPS, AI, HPGL, WBD, MFG, ARD, czy też N.

Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy podejmą się realizacji każdego zlecenia i służą doradztwem. Zapewniamy terminowość oraz precyzyjność. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zamieszczonymi na stronie internetowej.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu