Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Spawanie Rybnik  »  mht-mechanika
Horny Tadeusz MHT Mechanika Precyzyjna

Horny Tadeusz MHT Mechanika Precyzyjna

Spawanie Rybnik

Adres: Ligocka 31
Miasto: 44-203 Rybnik
Telefon: 608123310
Strona www: www.mhtmechanika.pl
Wizytówka: www.mht-mechanika.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

Firma MHT Mechanika Precyzyjna ma siedzibę zlokalizowaną w Rybniku, na terenie województwa śląskiego. Od ponad czternastu lat z powodzeniem prowadzimy działalność na rynku polskim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tadeusz Horny.
Od samego początku naszej działalności zapewniamy klientom profesjonalną obsługę w zakresie mechaniki precyzyjnej. Specjalizujemy się w produkcji oraz modernizacji elementów maszyn. Dokonujemy wszelkich remontów urządzeń. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Potrafimy stworzyć szereg elementów precyzyjnych. Podejmujemy się zleceń dotyczących cięcia metalu oraz wiercenia i rozwiercania otworów. Oferujemy szlifowanie wałków. W dodatku proponujemy wykonanie usług w zakresie spawania. Przyjmujemy do obróbki nawet najdrobniejsze elementy. Spawamy małe detale, do czego wykorzystujemy metodę TIG. Zajmujemy się lutowaniem twardym i spawaniem stali nierdzewnej. Świadczymy usługi związane z obróbką skrawaniem. Wykonujemy je na obrabiarkach konwencjonalnych oraz CNC. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu toczenia na obrabiarkach konwencjonalnych. Jesteśmy w stanie obsłużyć wyroby o średnicy do 800 mm., a także długości do 1500mm. Nasi pracownicy podejmą się zleceń dotyczących frezowania. Z chęcią udzielą fachowego doradztwa. Zwracamy szczególną uwagę na wykończenie detali. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem w parku maszynowym. Dysponujemy nowoczesnymi tokarkami i frezarkami. Korzystamy z przecinarek taśmowych, szlifierek oraz automatów spawalniczych MIG/MAG. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie angażują się do każdego zlecenia. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie oraz w terminie.
Przygotowaliśmy naszą ofertę tak, aby móc zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania. Wykorzystujemy w pracy najnowsze technologie. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu