Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Radca prawny Radom  »  radca-prawny-malgorzata-soltys
Kancelaria Radcy Prawnego. Małgorzata Sołtys

Kancelaria Radcy Prawnego. Małgorzata Sołtys

Radca prawny Radom

Adres: Żeromskiego 94/114
Miasto: 26-600 Radom
Telefon: 607 713 686
Strona www: www.radcaprawnysoltys-radom.pl
Wizytówka: www.radca-prawny-malgorzata-soltys.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

W naszej kancelarii świadczymy usługi z zakresu doradztwa prawnego. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Specjalizujemy się w prawie cywilnym oraz gospodarczym. Zajmujemy się tworzeniem oraz opiniowaniem umów. Zajmujemy się sporządzaniem pism procesowych. Przyjmujemy klientów, którym udzielamy doradztwa dotyczącego prawa gospodarczego, w tym handlowego. Staramy się rozwiązać problem solidnie, proponując najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

Mamy szeroką wiedzę na temat prawa podatkowego. Informujemy na temat obowiązującego prawa naszych klientów. Podejmujemy się zleceń dotyczących porad w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Pomagamy naszym klientom w sprawach związanych z prawem administracyjnym. W razie konieczności, proponujemy reprezentowanie naszych klientów w sądach i instytucjach. Tworzymy szereg odwołań od decyzji administracyjnych. Zajmujemy się sporządzaniem wszelkich dokumentów prawnych.

Proponujemy obsługę prawną w formie stałej współpracy lub jednorazowych usług. Udzielamy doradztwa w naszej kancelarii lub możemy spotkać się w miejscu wskazanym przez klienta.

Udzielamy profesjonalnych konsultacji prawnych po dokładnym zapoznaniu się ze szczegółami sprawy. W kancelarii przyjmujemy przedsiębiorców. Doradzamy także osobom fizycznym.

Ze szczególną dbałością podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu