Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Usługi komputerowe Wrocław  »  datain-sp-zoo
DATAIN Sp. z o.o.

DATAIN Sp. z o.o.

Usługi komputerowe Wrocław

Adres: Jerzmanowska 19
Miasto: 54-530 Wrocław
Telefon: 71 70 70 971
Email: biuro@datain.pl
Strona www: www.datain.pl
Wizytówka: www.datain-sp-zoo.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

DataIn to zaangażowani specjaliści IT, doskonale zorientowani w funkcjonalności systemów Microsoft. Od ponad 12 lat nasi analitycy, programiści i konsultanci merytoryczni aktywnie pracują nad zwiększaniem bezpieczeństwa oraz rozwijaniem innowacyjności firm z różnych branż.
Wdrażamy Dynamics NAV, Dynamics 365, Office 365 i rozwiązania Power BI. W odpowiedzi na potrzeby klientów, opracowaliśmy także autorskie systemy: MES (Manufacturing Execusion Systems) oraz RCP (Rejestracja Czasu Pracy).
Wiemy, jak zwiększyć efektywność produkcji, wyeliminować chaos w pracach magazynowych, unowocześnić sprzedaż i marketing oraz spójnie zarządzać wszystkimi działami w firmie. Oferujemy użyteczne, sprawdzone rozwiązania, którym zaufały miliony firm na całym świecie.
Zależy nam na tym, by polska gospodarka rozwijała się dynamicznie, przynosząc właścicielom firm nie tylko zyski, ale też satysfakcję. Podpowiadamy, jak wykorzystać inteligentne technologie w codziennej pracy.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu