Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Awaryjne otwieranie Ojrzeń  »  robexx
P.H.U Robex Pomoc Drogowa

P.H.U Robex Pomoc Drogowa

Awaryjne otwieranie Ojrzeń

Adres: Pułtuska 54
Miasto: 06-456 Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: robex-pomocdrogowa.pl
Wizytówka: www.robexx.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

W miejscowości Ojrzeń (niedaleko obszarów Ciechanowa) zastała stworzona firma P.H.U Robex która dostarcza usługi pomocy drogowej oraz holowania czy nawet przewozu nie tylko aut osobowych, ale także terenowych, dostawczych czy ciężarowych. Robert Staworko właściciel działalności stawia przede wszystkim na jak najlepsze satysfakcje klienta, w takim przypadku świadczy usługi całodobowo, 7 dni w tygodniu przez cały rok a również w swojej ofercie posiada rywalizujące ceny.

Stres w wielu przypadkach powoduje, że zachowujemy się zupełnie nieprzewidywalni dlatego pomoc drogowa P.H.U Robex to profesjonalni pracownicy, którzy w jak najszybszym okresie trafią do osoby poszkodowanej, w zamian dodatkowo udzielane są auta tymczasowe, jak i ekspresowa naprawa uszkodzonego pojazdu. Usługi pomocy drogowej funkcjonują w rejonach Ciechanów — Płońsk i okolicach.
Przedsiębiorstwo jest w stanie też przetransportować każdy typ pojazdu silnikowego, ponadto również maszyny czy inne towary na obrębie całego kraju.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu