Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Stomatolog Białystok  »  stomatolog-bialystok-nktvt
Czar Dent s.c. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Czar Dent s.c. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Stomatolog Białystok

Adres: Świętokrzyska 5
Miasto: 15-843 Białystok
Telefon: 85 661 01 61
Email: swietokrzyska@czar-dent.pl
Strona www: www.czar-dent.pl
Wizytówka: www.stomatolog-bialystok-nktvt.firmet.pl


Ocena: 5,000 / 5

Informacje Opinie klientów Oferta Galeria zdjęć Mapa dojazdu

2014-09-16, Jacuś
★★★★★
Jestem matką pewnego panikarza - bojaźliwego Jacusia. Piękny jest, ale strasznie boi się dentysty. Do niedawna, po dwóch, trzech wizytach adaptacyjnych poprzedni stomatolodzy rezygnowali z leczenia mojego synka twierdząc, że Pacjent nie współpracuje, a poza tym zęby mleczne w końcu same wypadną i problem zniknie. Trochę czytałam na ten temat na różnych forach i wiem, że o mleczaki także trzeba dbać, "przeszedł&qu by problem nie ot; na zęby mleczne. Dopiero w czar-dent lekarze znaleźli sposób na panikarza. Nie dość, że uśpili jego czujność swoim fenomenalnym podejściem, to jeszcze dali mu takie okulary video z jakąś bajką, gaz rozweselający....i samo poszło. Jestem zafascynowana podejściem lekarzy do dzieci. Jacka leczył Robert Radłowski (polecam).
2014-03-10, TomaszEd
★★★★★
świetni lekarze, świetne recepcjonistki, świetni ludzie. Naprawdę myślałem, że opinia przekazana przez koleżankę ma się nijak do rzeczywistości..ale zaryzykowałem i umówiłem się na wizytę. Przyjmowała mnie sama właścicielka kliniki - dr Bogusława Czarnowska. Wizyta bardzo konkretna ale i ciepła. Miałem wrażenie, że nie liczy się dla doktor czas i pieniądz - ale pacjent. Czułem się tak, jakby jej naprawdę na mnie zależało, jakby zależało jej na moim dobrze. Już wiem, że czar-dent będzie moim gabinetem. Polecam wszystkim, którzy mają dość bezpłciowego, bezosobowego traktowania i chcą poznać prawdę o stanie zdrowia swoich zębów.
2013-09-13, Janusz
★★★★★
Przedwczoraj byłem na pierwszej wizycie. mam poważną wadę zgryzu, więc szukałem ortodonty. Trafiłem do dr Skobodzińskiej. Jest to chyba najlepszy (a już na pewno najmilszy i najsympatyczniejszy) stomatolog jakiego znam! Gorąco polecam korzystanie z usług tej Doktor.
2013-08-08, Tomasz
★★★★★
Korzystałem z ich usług dwa razy. Tanio nie jest ale w przypadku tego typu zabiegów są to normalne ceny. Jestem zadowolony i oczywiście polecam.
2013-07-27, Iwona
★★★★★
Rewelacja .. zmienili moje życie !!
2013-07-11, Ilona
★★★★★
Jakiś dwa tygodnie temu rozpoczęłam leczenie w Czar-Dent (www.czar-dent.pl). I już niedługo kończy się....niestety. Nigdy nie sądziłam, że będzie mi smutno kończąc wizytę u dentysty, ale w tym przypadku tak właśnie jest. Wszystko - pełna profesja...w tym bombowe znieczulenie komputerowe!!!!!

number

Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu