Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Galwanizacja Nowa Iwiczna  »  szarenazlote
Szare na Złote

Szare na Złote

Galwanizacja Nowa Iwiczna

Adres: Krasickiego 78
Miasto: 05-500 Nowa Iwiczna
Telefon: 22 750 93 93
Strona www: www.szarenazlote.pl
Wizytówka: www.szarenazlote.firmet.pl


Ocena: 0,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych oraz profesjonalnych usług dotyczących metalizacji próżniowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadanym umiejętnościom nasza firma ma silną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z całej Polski.
Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę techniczną i zawodowe doświadczenie, co wpływa bezpośrednio na najwyższą jakość świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać szybko rozwijającemu się rynkowi, ale przede wszystkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym wykonujemy z zaangażowaniem zarówno proste, jak i złożone i zawiłe zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wszelkie preferencje. Wszystko to składa się na nasz sukces w branży metalizacji próżniowej i metalizacji tworzyw sztucznych.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu