Darmowa reklama w internecie
Wypromuj swoją firmę za DARMO »


Polub firmas.pl
Firmas.pl  »  Narzędzia - hurt Grudziądz  »  trakstar
Trakstar

Trakstar

Narzędzia - hurt Grudziądz

Adres: Paderewskiego 275
Miasto: 86-300 Grudziądz
Telefon: 48 56 46 58 390
Strona www: trakstar.com.pl/
Wizytówka: www.trakstar.firmet.pl


Ocena: 5,000 / 5

Informacje Opinie klientów Mapa dojazdu

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ciągników komunalnych i rolniczych KIOTI, maszyn i narzędzi do pielęgnacji ogrodu: Wolf Garten, MTD, Cup Cadet na województwa kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i pomorskie.
Jesteśmy również pierwszym w Polsce firmowym dystrybutorem marki Granit dostarczającym części dla rolnictwa i budownictwa.
Nasz profesjonalny serwis zajmuje się naprawą maszyn i ciągników rolniczych wszystkich typów. Naprawy prowadzone są zarówno na terenie naszej firmy, jak też u klienta. Z uwagi na fakt, że jesteśmy dystrybutorem firmy GRANIT, posiadamy na bieżąco dostęp do praktycznie wszystkich części zamiennych w trakcie napraw. Naprawiamy zarówno proste, nie skomplikowane maszyny i traktory, jak i najbardziej zaawansowane technicznie maszyny pracujące w rolnictwie i budownictwie. Posiadamy zaawansowane technologicznie urządzenia do diagnostyki komputerowej maszyn i ciągników wszystkich marek. Serwisujemy maszyny nowe i używane. Naprawiamy zarówno skrzynie biegów ( również automatyczne ), silniki ( także takie, które są wyposażone w elektroniczne systemy sterowania), jak i tylne mosty oraz osie napędowe.Copyright © www.firmas.pl - Darmowa Reklama | Wszystkie prawa zastrzeżne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu